left DivX Sinema Forum logo_right

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Sinema Filmleri

> Duyuru Yapmadan Önce Mutlaka Okuyunuz!

BitTorrent Duyuru Kuralları

• Bu oda torrent duyuruları için açılmıştır. Lütfen link ve altyazı istekleri, altyazı takibatı vb. işler için ilgili odaları kullanınız.
• Filmin duyurusunu yaparken filmin posterini (amazon.com ve moviemeter.nl 'de çoğunu bulabilirsiniz), imdb linkini ve nfo'sunu kesinlikle veriniz. Eğer imkanınız varsa sunuma ait birkaç SS vermeyi ihmal etmeyiniz.
• Torrent bölümünde her türlü sunuma yer verildiğinden dolayı (DVDRip,DVDScr,TC,TS,MP3,Oyun) başlıklarda detaylı bilgi veriniz.Lütfen link ismini başlığa yapıştırmayınız.Türkçe sunumlarda, başlıkta Türkçe karakterler kullanınız. Yabancı sunumlar için başlıklara filmin ait olduğu ülkenin uluslararası takısını ilave etmeyi unutmayınız.

Örnek: Rinne (2005) (DVDRip) *AC3* -Jp-
Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? (2006) (DVDRip) *AC3*

• Sunum konularının başlıklarında ve konu açıklamalarında tracker adreslerine yer verilmemelidir. Tracker adresi duyurunun içerisinde yer almalıdır.
• Yukarıdaki kuralları ihlâl eden başlık ve iletiler kısa sürede temizlenecektir. Forumu düzenli tutmanın hepimizin görevi olduğunu lütfen unutmayalım.

P2P Düzenleme Grubu

Uzakdoğu filmleri için Torrent linkleri

4 Sayfa V  1 2 3 > »   
Konuya Cevap EkleYeni Konu Baslat
left > Uzakdoğu filmleri için Torrent linkleri seperator Ayarlar V right
batusay_22
mesaj Dec 22 2005, 12:26:28 PM
İleti #1

New Member
*

Grup: Üyeler
Üye No.: 46,980

My sassy girl ile başlayan ve Windstruck ile devam eden uzakdoğu filmlerine olan hayranlığım maalesef bi noktada kaldı..Emule kullanıcıları, aralarında bu filmleri tavsiye edip paylaşırken ben bir torrent kullanıcısı olarak hasetimden çatlıyorum wallbash.gif ve her başlık altında torrent linki istemek gibi bi yüzsüzlük yapmak istemediğimden bende buraya bir başlık açayım dedim...

öncelikle aradıklarım şu an için...
my sassy girl kamera arkası görüntüleri ve ...ing

yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar ben aradım fakat bir netice alamadım...umarım bu konuda yardım edebilecek biri vardır..
bu arada ben seyrettiklerimin linklerini vereyim..

My sassy girl

Windstruck
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
santana
mesaj Dec 22 2005, 12:43:30 PM
İleti #2

hep o sevgimle...
Group Icon

Grup: Etkin Üye
Nereden: Uzayda bir noktadan...
Üye No.: 1,387

QUOTE(batusay_22 @ Dec 22 2005, 12:36 PM)
My sassy girl ile başlayan ve Windstruck ile devam eden uzakdoğu filmlerine olan hayranlığım maalesef bi noktada kaldı..Emule kullanıcıları, aralarında bu filmleri tavsiye edip paylaşırken ben bir torrent kullanıcısı olarak hasetimden çatlıyorum  wallbash.gif   ve her başlık altında torrent linki istemek gibi bi yüzsüzlük yapmak istemediğimden bende buraya bir başlık açayım dedim...

öncelikle aradıklarım şu an için...
my sassy girl kamera arkası görüntüleri  ve  ...ing

yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar ben aradım fakat bir netice alamadım...umarım bu konuda yardım edebilecek biri vardır..
bu arada ben seyrettiklerimin linklerini vereyim..

My sassy girl

Windstruck
*

buraya bir üye olmanda fayda var...
+Quote Post
zgrcck
mesaj Dec 22 2005, 05:51:16 PM
İleti #3

Master
Group Icon

Üye No.: 286

QUOTE(santana @ Dec 22 2005, 11:53 AM)

Kesinlikle... clap2.gif
+Quote Post
kayzer
mesaj Dec 22 2005, 07:22:01 PM
İleti #4

Hollanda
**

Üye No.: 9,253

uyelik kalmamis sanirim...
+Quote Post
chuju
mesaj Dec 22 2005, 07:48:40 PM
İleti #5

Master
Group Icon

Grup: Veteran
Nereden: Ankara - İzmir
Üye No.: 3,541

Emule'den önce, çok kullandığım ve başarılı bir torrent sitesiydi: www.fantasticsuperclub.org/. Şu an ne durumda bilmiyorum ama, tavsiye ederim.
+Quote Post
protocolx
mesaj Dec 22 2005, 10:27:27 PM
İleti #6

7/24 bira+çerez+film!
**

Nereden: İzmir
Üye No.: 32,922

QUOTE(chuju)
Emule'den önce, çok kullandığım ve başarılı bir torrent sitesiydi: www.fantasticsuperclub.org/. Şu an ne durumda bilmiyorum ama, tavsiye ederim.

hala iyi durumda cheers.gif
bu arada ben eski torrentçi yeni emulecu olarak, arada kalakaldım, acaba tekrar torrent'e dönsem mi diye confused1.gif

Bu ileti protocolx tarafından Dec 22 2005, 10:30:32 PM yeniden düzenlenmiştir.
+Quote Post
vanhelsing
mesaj Dec 22 2005, 10:49:22 PM
İleti #7

Yeom Yang.
Group Icon

Grup: Uzman
Üye No.: 22,762

Torrent bana göre çok daha iyi.Mutlaka dönmeni tavsiye ederim.Mesela ben eMule kullanmıyorum.Bir çok p2p programı denemesi yaptım ancak BearShare Pro denememiştim onu da denedim.Mp3 ve bazı program ihtiyacımı ondan karşılıyorum.Torrent film,program,dizi vb için ideal her zaman.BitComet en iyi uygulama ama bu ara ban olayları yüzünden eleştiriliyor sanırım 0.61 sürüm göreceğiz.Forumda hazırladığım başlıklarda detayları görebilirsiniz. smile.gif

Düzenleme:Anlatım bozukluğu giderildi.

Bu ileti vanhelsing tarafından Dec 22 2005, 10:50:26 PM yeniden düzenlenmiştir.
+Quote Post
protocolx
mesaj Dec 23 2005, 05:37:28 PM
İleti #8

7/24 bira+çerez+film!
**

Bu da robokon'a altyazı ararken az önce bulduğum bir site:
http://www.asiafinest.com/forum/index.php?

emule'un kendine göre avantajları var, mesela şuan sadece MS Visual Studio 2005, 26K ile geliyor (256K ADSL) Azureus'ta bir süre bekledim ama hız çok tatmin etmedi. SEARCH özelliği de en büyük artısı.

Robokon için altyazıyı klOOfy de bile bulamadım ama emule da arama yapınca 3 farklı versiyonunu buldu. En güzeli galiba 2 tane 256K alıp birinde Azureus birinde emule kullanmak biggrin.gif
+Quote Post
batusay_22
mesaj Dec 24 2005, 12:06:59 AM
İleti #9

New Member
*

arkadaşlar vediğiniz linkler için teşekkürler..ama arada bir bahsettiğim filmler içinde link versek .. wink.gif
konuya dönüş hooop... divxplanet.gif
Oldboy
güzel bir film.. sebep yokken kaçırılıp 15 yıl bir oda da hapsedilen adam hem intikam hemde sorularının yanıtlarının peşindedir.. 15 yıl cezayı hakedecek ne yapmıştı ve kim tarafından celandırılmıştı..?
+Quote Post
protocolx
mesaj Dec 24 2005, 04:40:55 PM
İleti #10

7/24 bira+çerez+film!
**

Bence tek ihtiyacın olan www.fantasticsuperclub.org
FantasticSuperSeeder da zaten bu gruptan kopanların oluşturduğu bir oluşum, ama şuan üye almıyorlar. Ben önceden üye olmuştum ama çooook zaman geçtiği için şifremi hatırlamıyorum, zaten kullanmadığımdan silinmiş.
+Quote Post
justaboutkg
mesaj Dec 24 2005, 10:05:30 PM
İleti #11

Grup: Yeni Üye
Üye No.: 49,243

evet evet konu sapmış ama iyi olmuş..
+Quote Post
zgrcck
mesaj Dec 25 2005, 06:45:50 AM
İleti #12

Master
Group Icon

Üye No.: 286

www.fantasticsuperclub.org

bu siteyi duymuş idim fakat yeni üye alınmıyor.alınamıyor.Eski kullanıcalar giriş şifresi kullanarak hesabını açabilir .

Yeni olan bizler içinse maalesef, bazılarından şifreyi bulmaktan başka bir çare kalmıyor.
+Quote Post
protocolx
mesaj Dec 25 2005, 11:23:22 AM
İleti #13

7/24 bira+çerez+film!
**

QUOTE(zgrcck @ Dec 25 2005, 06:55 AM)
www.fantasticsuperclub.org

bu siteyi duymuş idim fakat yeni üye alınmıyor.alınamıyor.Eski kullanıcalar giriş şifresi  kullanarak hesabını açabilir .

Yeni olan bizler içinse maalesef, bazılarından şifreyi bulmaktan başka bir çare kalmıyor.
*

O zaman şöyle yapalım:
- Ben burada bit konu açayım. FSC: ASYA FİLMLERİ TORRENTLERİ diye
- Ama bu konuya cevap atılmasın. Ben düzenli olarak yeni gelen filmlerin torrentlerini bu konuya ekleyeyim. Sizin de ekleyeceğiniz torrent olursa fazla yorum yapmadan eklersiniz.
- Ben artık emule kullanıyorum ve listemde bitmeyi bekleyen 40GB veri var ki bu da nerden baksanız 1 ay eder. Yani bu işi sadece amme hizmeti olarak yapayacağım. Kabul ederseniz, yani yeterli talep olursa bugün bu işe başlarım.

Yorum, cevap, önerilerinizi bekliyorum.

Yalnız bir şey konusunda anlaşalım:
En azından 1/1 Seed/Leech oranı yakalayana kadar seed etmeye devam edeceksiniz. Torrent kullanırken bu konuda çok hassasım.

Bu ileti protocolx tarafından Dec 25 2005, 11:26:11 AM yeniden düzenlenmiştir.
+Quote Post
vanhelsing
mesaj Dec 25 2005, 12:02:50 PM
İleti #14

Yeom Yang.
Group Icon

Grup: Uzman
Üye No.: 22,762

eMule kullanmanı tavsiye etmem,bence film için Torrent,mp3 için BearShare.eMule programının arşivi çok geniş olabilir ancak hız konusunda çok gerilerde kalıyor.
+Quote Post
batusay_22
mesaj Dec 25 2005, 12:22:25 PM
İleti #15

New Member
*

protocolx zaten benim yapmaya çalıştığım şeyde bu ama benim veridiğim 3 filmden başka link veren kimse yok smile.gif
söylediklerin makul ayrıca filmler hakkında küçük bilgiler geçersek iyi olur.. istekde bulunmak ile konuyu saptırmak bir tutulmasın.. bu sayfanın chat formatına dönüşmemesine dikkat ederken diğer tarftan yararlı bilgileride birbirimize sunalım..
mesela senin verdiğin asiafinest forumu oldukca güzel ama nedense filmlerin olduğu bölümde hiç bir başlık açılmıyor confused1.gif

bu arada buyrun yeni bir film jun ji hyun filmlerine devam arkadaşlar.. romantik filmlere bir insan bu kadar yakışır.. ben filmi henüz seyretmedim indirme aşamasında bu yüzden konusu hakkında bilgi veremeyeceğim. izlemem için bir tane ama yeterli bir sebebim var zaten. smile.gif

il mare

bu kızın diğer filmlerinin linklerinide memnuniyetle kabul ederim biggrin.gif white valentin, uninvited gibi...
+Quote Post
4 Sayfa V  1 2 3 > » 
Konuya Cevap EkleYeni Konu Baslat
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

rss Basit Görünüm Şuan: 23rd October 2014 - 11:20:18 AM