left DivX Sinema Forum logo_right

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Sinema Filmleri

Sıcacık bir balıkçı sahil kasabası

3 Sayfa V  1 2 3 >  
Konuya Cevap EkleYeni Konu Baslat
left > Sıcacık bir balıkçı sahil kasabası seperator Ayarlar V right
rainbow
mesaj Feb 25 2009, 11:33:11 AM
İleti #1

Advanced Member

Grup: Üyeler
Üye No.: 1,004

Açıkçası şu soğuk kış gününde içimizi ısıtacak cinsten güzel vatanımın güzel köşelerinde sıcacık balıkçı sahil kasabası önerilerinizi ,nedenleriyle birlikte bekliyorum.Nereler var???

Ege ve Akdeniz de çok fazla bilinmeyen yerler öncelik sebebidir.smile.gif))

Resim(ler) Küçültüldü
Yüklenmiş Resim
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kont Dracula
mesaj Feb 25 2009, 11:42:37 AM
İleti #2

The Kont Dracula

Üye No.: 37

Bodrum, Güllük tarafında Iasos (Kıyıkışlacık) köyü var. Tam bahsettiğiniz gibi bir yer, görmeden geçmeyin derim.
+Quote Post
MaTRiX
mesaj Feb 25 2009, 01:11:05 PM
İleti #3

Pucca & Garu

Nereden: Falez
Üye No.: 6,688

http://www.adrasan.net/
+Quote Post
balkir
mesaj Feb 25 2009, 03:20:03 PM
İleti #4

Member
**

Üye No.: 66,910

Marmaris'ten Bozburun'a giderken Turgutköy var. Sit alanı, denizi ve kumsalı çok güzel. Kenarında okaliptus ağaçları olan çok güzel bir dere içinden geçiyor, dereyi ters yönde izlediğinizde ise küçük bir şelale çıkıyor karşınıza. Sahilinde bir lokantası var, iç kısımda ise lokanta ve pansiyonlar var.
+Quote Post
sametb
mesaj Feb 26 2009, 09:24:09 PM
İleti #5

Kasırga

Üye No.: 2,246

Marmaris / Selimiye
Tertemiz güzel bir yer.

Dağ köyleri de çok güzel görülmeye değer. Özellikle akşamları iskeleye masa kuruyorlar. Yemek yemek gerçekten haz veriyor. İnsanları sıcak kanlı. Deniz temiz. Balık sürüsü ile birlikte yüzebilirsin. (cinsini bilemeyeceğim)

Pansiyonlar 40 YTL civarı.

+Quote Post
netkit
mesaj Mar 2 2009, 10:53:24 AM
İleti #6

New Member
*

Üye No.: 14,554

gecen sene dalıslı mavı tura cıkmıstım. marmaris datca arası bayagı koy gezdım.
Beldeler gercekten cok guzel ama mesela ozellıkle selımıyede yemek ve gun batımı guzeldı ama sonra canım sıkıldı.
Tekne turu dısında pek yapcak bısı bulamadık.yanı kafa dınlemek ıcın guzel yerler.Tekne kiralayıp gezılcek yerler ama..
+Quote Post
sametb
mesaj Mar 2 2009, 10:57:57 AM
İleti #7

Kasırga

Üye No.: 2,246

Denizi de güzeldir. smile.gif
+Quote Post
volcano
mesaj Mar 2 2009, 10:58:25 AM
İleti #8

Master
Group Icon

Grup: Çevirmen
Nereden: Sarıyer
Üye No.: 63,324

Resimdeki gibi bir yer arıyorsan, bulunca bana da haber ver. oleyo.gif

Matrix arkadaşın dediği "Adrasan" gerçekten hoş bir yere benziyor.
+Quote Post
DeLphinuS
mesaj Mar 5 2009, 09:12:17 AM
İleti #9

%99.9 human
**

Üye No.: 65,475

Peki arkadaşlar yerleşmek amacı ile tavsiye edebileceğiniz bir Ege sahil kasabası varmı ? Ben öğretmenim eşimde öyle 2 aylık bir bebeğimiz var Osmaniye'de ikamet ediyoruz. Gönlüm hep Ege'de bir sahil kasabasına yerleşmekte. Bir ömür geçirilebilecek bir çok yönden sorunu olmayan ( eğitim , sağlık , altyapı vs ) tavsiye edebileceğiniz kasabalar , ilçeler , beldeler var mıdır ?
+Quote Post
composer
mesaj Mar 5 2009, 10:24:59 AM
İleti #10

Member
**

Nereden: İzmir
Üye No.: 3,828

QUOTE(DeLphinuS @ Mar 5 2009, 09:12:17 AM) *

Peki arkadaşlar yerleşmek amacı ile tavsiye edebileceğiniz bir Ege sahil kasabası varmı ? Ben öğretmenim eşimde öyle 2 aylık bir bebeğimiz var Osmaniye'de ikamet ediyoruz. Gönlüm hep Ege'de bir sahil kasabasına yerleşmekte. Bir ömür geçirilebilecek bir çok yönden sorunu olmayan ( eğitim , sağlık , altyapı vs ) tavsiye edebileceğiniz kasabalar , ilçeler , beldeler var mıdır ?

Ayvalık
+Quote Post
rainbow
mesaj Mar 5 2009, 10:32:18 AM
İleti #11

Advanced Member

Üye No.: 1,004

Sevgili DeLphinuS;

konuyu bende tam senin söylemiş olduğun nedenden dolayı konuyu açmıştım:)

Aslında oralarda yaşayan arkadaşlar görüşlerini yazsalar çok daha iyi olacak.
+Quote Post
DeLphinuS
mesaj Mar 5 2009, 10:39:58 AM
İleti #12

%99.9 human
**

Rainbow ben senin konuyu sadece gezme amaçlı açtığını sanmıştım o yüzden bende o şekilde sordum smile.gif Haklısın orada yaşayan arkadaşlar bilgilendirse daha da güzel olacak
+Quote Post
doctor_jivago
mesaj Mar 5 2009, 11:41:28 AM
İleti #13

Selam sana Bosna, minnet sana Alija
Group Icon

Grup: Veteran
Üye No.: 10,369

QUOTE(composer @ Mar 5 2009, 10:24:59 AM) *

Ayvalık

Tam "Ayvalık" yazayım diyordum, composer benden önce davranmış.

QUOTE(DeLphinuS @ Mar 5 2009, 10:39:58 AM) *

Rainbow ben senin konuyu sadece gezme amaçlı açtığını sanmıştım o yüzden bende o şekilde sordum smile.gif Haklısın orada yaşayan arkadaşlar bilgilendirse daha da güzel olacak

Hocam Ayvalık/Sarımsak'lıda yazlığım var. Her sene gideriz. Benim açımdan en iyi yönü kesinlikle nem olmaması. Hakim rüzgar yönü karadan denize doğru olduğu için nem yok. Sarımsaklı plajları çok güzel ve temizdir. Ayvalık'ın için ise harikulade. Her türlü imkan elinin altında. İlçenin tarihi dokusunu çok seviyorum. Sakinlik istediğin zaman Badavut sahiline kaçar balık tutarsın. Kafa dinlersin... Sarımsaklı'da (yanılmıyorsam) Salı günleri köylü pazarı kurulur. Hormonsuz, organik sebze meyve yeme şansın olur... Şeytan Sofrası'ndan manzaranın seyrine doyum olmaz. Alibey Adası'na gider balık yersin. Türkiye'nin zeytinyağı merkezidir... smile.gif Yemyeşildir... Vallahi Allah ömür verirsen emekli olunca yerleşmeyi düşünüyorum....

Bu ileti doctor_jivago tarafından Mar 5 2009, 11:42:26 AM yeniden düzenlenmiştir.
+Quote Post
Gurcan1
mesaj Mar 6 2009, 01:39:22 PM
İleti #14

Member
**

Üye No.: 65,067

Sizlere fazla sakin bir yer önereyim smile.gif izmir çeşmeye giderken karaburun yoluna girin yolun en sonunda bir balıkçı kasabası var adı yeni liman fazlasıyla sakin kuş uçmaz kervan geçmez harika bir yer.
+Quote Post
DeLphinuS
mesaj Mar 6 2009, 11:35:38 PM
İleti #15

%99.9 human
**

QUOTE(doctor_jivago @ Mar 5 2009, 11:41:28 AM) *

QUOTE(composer @ Mar 5 2009, 10:24:59 AM) *

Ayvalık

Tam "Ayvalık" yazayım diyordum, composer benden önce davranmış.

QUOTE(DeLphinuS @ Mar 5 2009, 10:39:58 AM) *

Hocam Ayvalık/Sarımsak'lıda yazlığım var. Her sene gideriz. Benim açımdan en iyi yönü kesinlikle nem olmaması. Hakim rüzgar yönü karadan denize doğru olduğu için nem yok. Sarımsaklı plajları çok güzel ve temizdir. Ayvalık'ın için ise harikulade. Her türlü imkan elinin altında. İlçenin tarihi dokusunu çok seviyorum. Sakinlik istediğin zaman Badavut sahiline kaçar balık tutarsın. Kafa dinlersin... Sarımsaklı'da (yanılmıyorsam) Salı günleri köylü pazarı kurulur. Hormonsuz, organik sebze meyve yeme şansın olur... Şeytan Sofrası'ndan manzaranın seyrine doyum olmaz. Alibey Adası'na gider balık yersin. Türkiye'nin zeytinyağı merkezidir... smile.gif Yemyeşildir... Vallahi Allah ömür verirsen emekli olunca yerleşmeyi düşünüyorum....

Doktorum öyle bir anlattın ki mest ettin beni , zaten balık tutmayı da çok severim , yeşilin hastasıyım , zeytinyağını sofradan eksik etmem , tarihle yaşamayı severim , tüm bunların yanında amatör olarak fotoğraf sanatı ile ilgileniyorum , orada bol bol her yönden kompozisyonlar bulacağıma eminim. İşte ben bütün bunları emekli olmadan yapmak istiyorum.Bakalım bu tayin dönemi açık kadro var mı ? Çok teşekkürler bilgiler için smile.gif
+Quote Post
3 Sayfa V  1 2 3 >
Konuya Cevap EkleYeni Konu Baslat
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

rss Basit Görünüm Şuan: 23rd August 2014 - 09:47:33 PM