left DivX Sinema Forum logo_right

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Sinema Filmleri

Android Uygulamaları

138 Sayfa V « < 107 108 109 110 111 > »   
Konuya Cevap EkleYeni Konu Baslat
left > Android Uygulamaları, Android Community seperator Ayarlar V right
gothique
mesaj Aug 7 2013, 08:32:22 PM
İleti #1621

Professeur de Français
Group Icon

Grup: Çevirmen
Nereden: GOTH Town
Üye No.: 64,388

QUOTE(flowest @ Aug 7 2013, 08:46:44 PM) *

QUOTE(gothique @ Aug 7 2013, 05:14:54 PM) *

QUOTE(KingAMRA @ Aug 7 2013, 08:02:40 PM) *

Gmail hesabınızda kişileri ekleyin, e-mail, adres, posta, telefon...vs, telefon ile senkronize edince kişileri resim ve öteki bilgileri ile otomatik oradan alacaktır. Ayrıca eski telefonunuz destekliyorsa kişilerinizi yedekten de gmail'e kısa yoldan alabilir sonradan üzerlerinde oynama yapabilirsiniz.

Teşekkürler ancak kişilerle ilgili bir sıkıntı yok. Durum çubuğundaki "ben" yokum. Orası boş görünüyor. biggrin.gif
Şöyle bir görüntü koyayım;

"SAHİBİ" yazan yerde fotoğrafım olmalı, tıklayınca adım soyadım olmalı falan. Önceki telefonumda ayarlıydı ama bunda nasıl yapacağım bulamadım. Telefonu ilk açılışta ayarlasam olacaktı, ama şimdi fabrika ayarlarına dönmek istemiyorum.

Ayarlar / Kullanıcılar altında değiştirebilirsin.

En kolay yolu Sahibi üstüne tıkla Home tuşunun solundaki tuşa tıkla Düzenle v.s. tüm işlemleri oradan yapabilirsin.

Tıkladığımda "kişi mevcut değil" diyor. Ayarlar altında da kullanıcılar sekmesi yok.
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
catastrop
mesaj Aug 8 2013, 03:28:40 AM
İleti #1622

Master
Group Icon

Grup: Kıdemli Üye
Üye No.: 63,548

QUOTE(gothique @ Aug 7 2013, 09:32:22 PM) *

Gmail hesabınızda kişileri ekleyin, e-mail, adres, posta, telefon...vs, telefon ile senkronize edince kişileri resim ve öteki bilgileri ile otomatik oradan alacaktır. Ayrıca eski telefonunuz destekliyorsa kişilerinizi yedekten de gmail'e kısa yoldan alabilir sonradan üzerlerinde oynama yapabilirsiniz.

Teşekkürler ancak kişilerle ilgili bir sıkıntı yok. Durum çubuğundaki "ben" yokum. Orası boş görünüyor. biggrin.gif

"SAHİBİ" yazan yerde fotoğrafım olmalı, tıklayınca adım soyadım olmalı falan. Önceki telefonumda ayarlıydı ama bunda nasıl yapacağım bulamadım. Telefonu ilk açılışta ayarlasam olacaktı, ama şimdi fabrika ayarlarına dönmek istemiyorum.

En kolay yolu Sahibi üstüne tıkla Home tuşunun solundaki tuşa tıkla Düzenle v.s. tüm işlemleri oradan yapabilirsin.

Tıkladığımda "kişi mevcut değil" diyor. Ayarlar altında da kullanıcılar sekmesi yok.

Google + uygulamasını yükleyin ve giriş yapın. Oradaki bilgileriniz yazıyor oraya.

Bu ileti catastrop tarafından Aug 8 2013, 03:29:02 AM yeniden düzenlenmiştir.
+Quote Post
gothique
mesaj Aug 8 2013, 10:19:35 AM
İleti #1623

Professeur de Français
Group Icon

QUOTE(catastrop @ Aug 8 2013, 04:28:40 AM) *

QUOTE(gothique @ Aug 7 2013, 09:32:22 PM) *

Google + uygulamasını yükleyin ve giriş yapın. Oradaki bilgileriniz yazıyor oraya.

Teşekkürler, şimdi oldu.

Sıradaki sorum; biggrin.gif

Sim kartımı taktığımda pin kodu istemiyor ve şebeke yokmuş gibi kalıyor. Uçuş modunu açıp kapatınca pin kodunu soruyor ve şebeke geliyor. Her seferinde bunu yapmak istemiyorum. Sorun nerede acaba? Neden telefonu açışta pin kodu istemeyip şebekeyi pasif bırakıyor?
+Quote Post
ciko84
mesaj Aug 8 2013, 01:44:25 PM
İleti #1624

Starcraft2 ^^
**

Grup: Üyeler
Nereden: Gaziantep
Üye No.: 16,163

Arkadaşlar, not kaydetmek, görev verip alarm ile belirtmek, cevapsız çağrıları ana ekran görüp işlem yapabilmek ve sesli not yazma özelliğiyle Any.do kullanmayan varsa şiddetle tavsiye ederim.
+Quote Post
Uçan Pide
mesaj Aug 10 2013, 06:35:55 PM
İleti #1625

Such a lonely day and it's mine...

Üye No.: 87,615

Arkadaşlar Sony Ericsson xperia neo V kullanıcısıyım. Telefonu alalı 1 yılı geçti. İçinde çok az uygulama olmasına rağmen telefon hafızası kuş kadar olduğu için doldu. Root uygulamalarına pek sıcak bakmıyordum ama tek programla kolayca root ettim telefonu. Şu an ekranda Super User seçeneği açıldı fakat bi' türlü facebook twitter youtube gibi uygulamaları sd karta taşıyamadım. Titanium Backup falan yazmışlar ama açıklamalı bi'şey göremedim. O da pro olmadığından uygulamaları aktaramadım (pro olsa da becerebilir miydim bilmiyorum oleyo.gif ) Aradığım program sadece uygulamaları basitçe sd karta taşısın yeter. Böyle bi' uygulama varsa önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler smile.gif
+Quote Post
gothique
mesaj Aug 10 2013, 06:42:29 PM
İleti #1626

Professeur de Français
Group Icon

QUOTE(Uçan Pide @ Aug 10 2013, 07:35:55 PM) *

Arkadaşlar Sony Ericsson xperia neo V kullanıcısıyım. Telefonu alalı 1 yılı geçti. İçinde çok az uygulama olmasına rağmen telefon hafızası kuş kadar olduğu için doldu. Root uygulamalarına pek sıcak bakmıyordum ama tek programla kolayca root ettim telefonu. Şu an ekranda Super User seçeneği açıldı fakat bi' türlü facebook twitter youtube gibi uygulamaları sd karta taşıyamadım. Titanium Backup falan yazmışlar ama açıklamalı bi'şey göremedim. O da pro olmadığından uygulamaları aktaramadım (pro olsa da becerebilir miydim bilmiyorum oleyo.gif ) Aradığım program sadece uygulamaları basitçe sd karta taşısın yeter. Böyle bi' uygulama varsa önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler smile.gif

Eğer 16 gb bir hafıza kartı kullanıyorsanız, bazı işlemlerle bunun 1 veya 2 gb kadarını dahili depolama olarak ayarlayabilirsiniz. Ben önceki telefonumda öyle kullanıyordum. SD karta taşımaktan daha kolay oluyordu. Bunun için EXT2-3-4 destekleyen bir rom, hafıza kartını biçimlendirmek için GParted isimli yazılım ve tüm bu işlemleri sonlardıracak küçük bir sistem .apk. Uzun görünüyor ama bir kere yaptıktan sonra kafanız rahat ediyor. smile.gif
+Quote Post
Uçan Pide
mesaj Aug 10 2013, 11:25:20 PM
İleti #1627

Such a lonely day and it's mine...

Üye No.: 87,615

@gothique

Kart 8gb'lık 2 gb ayırabilirim zaten yarısı boş duruyo ama sorun orda değil smile.gif Biraz tecrübesizim bu konularda. Doğru düzgün anlatan bi' kaynakta bulamadım. Şimdilik sadece uygulamaları taşıyabilsem yetecek smile.gif Gene de önerilerin için teşekkürler smile.gif
+Quote Post
nedsret
mesaj Aug 10 2013, 11:51:40 PM
İleti #1628

Member
**

Üye No.: 71,120

AppMgr Pro III (App 2 SD) uygulamaları tasıyabilirsiniz.Root gerektirir ve bazı uygulamalar tasınmaya izin vermediğinde onları taşıyamıyor malesef.Pro versiyonu apk sitelerinde mevcut.
+Quote Post
JaguaR
mesaj Aug 11 2013, 03:55:53 PM
İleti #1629

antilopların hastasıyım
Group Icon

Grup: Sinefil
Üye No.: 926

QUOTE(Ali Yildiz @ Aug 6 2013, 10:42:04 AM) *

Kare karalamaca sevenler için tavsiye ederim: Griddlers Plus

Gecikmiş bir teşekkür olarak; bütün bayramı ben ve çevremdekiler için keyifli hale getiren bu oyun için ne kadar teşekkür etsem azdır. Ben yeni telefonuma oyun kurmamaya kararlıydım. Sanırım tek bu oyun olacak ve hep bunu oynayacağım. Çok çok teşekkür ederim. Benzer paylaşımlarda bu sayfada buluşalım oleyo.gif
+Quote Post
Plastikman
mesaj Aug 11 2013, 04:22:01 PM
İleti #1630

kafasına göre

Nereden: İzmiR
Üye No.: 72,501

İos tan bildiğimiz clash of clans ın android versiyonu smile.gif Gayet başarılı

https://play.google.com/store/apps/details?...roid.JungleHeat

Bu ileti Plastikman tarafından Aug 11 2013, 04:23:06 PM yeniden düzenlenmiştir.
+Quote Post
ledzep
mesaj Aug 16 2013, 07:20:01 AM
İleti #1631

Master

Üye No.: 9,065

DraStic DS Emulator şimdiye kadar gördüğüm en başarılı android destekli DS emulatörü. Performansı çok iyi, ayar, düzenleme seçenekleri geniş ve kullanışlı ve oyun kolu desteği de var.

3DS'imde oynamakta olduğum bazı oyunları denedim ve performans farkı yok, nerdeyse hiç sorun yaşamadım diyebilirim. Denediğim oyunlardan iki örnek:

- GTA ChinaTown Wars: sorunsuz

- Ninja Gaiden Dragon Sword: sorunsuz denebilir, sadece ilk bölümün sonundaki "Boss" ile dövüşürken kasma olur gibi oldu ve çoklu çekirdek desteğini çalıştırınca düzeldi.

Okuduğum yorumlara göre DS oyunlarının nerdeyse tamamını çalıştırıyor, istisnalar var tabiki ve %90'ın üzerinde de performans sorunsuz deniyor.

Uygulama paralı ve 8 dolar ücreti var ancak her kuruşuna değecek bir iş çıkarmışlar, yine de emin olup almak isteyen var ise demo sürümünü deneyip karar verebilir. Demo sürümünde kayıt etme ve hile kullanma yok.

Bu ileti ledzep tarafından Aug 16 2013, 07:55:41 AM yeniden düzenlenmiştir.
+Quote Post
gothicwhisper
mesaj Aug 16 2013, 08:16:59 AM
İleti #1632

Take İt !
**

Üye No.: 96,537

tşkler guzel bilgiler icin htc one icin hemen denıyorum sansımı smile.gif
+Quote Post
byesiler
mesaj Aug 16 2013, 10:18:52 AM
İleti #1633

Master

Nereden: Fatal Error
Üye No.: 793

fm bandından radyo yayın yapabiliceğimiz bir program varmı. yoksa donanımsal olarak izin vermezmi cihazlar
+Quote Post
heraklitus
mesaj Aug 16 2013, 10:31:25 AM
İleti #1634

Kazanova
Group Icon

Grup: Kıdemli Üye
Nereden: Morg ' dan
Üye No.: 63,225

QUOTE(tyler78 @ Jun 7 2013, 10:42:58 AM) *

QUOTE(JaguaR @ Jun 7 2013, 10:32:01 AM) *

Çağrı arama engelleme uygulamaları varmış arkadaşlar. Bana önerebileceğiniz iyi bir uygulama ismi var mı?

Bana da lazım. Aynı şekilde mesajları da engelleyebilirse. Ama önemli olan çok batarya yememesi. Daha önce blacklist diye bir uygulama kullanmıştım yanlış hatırlamıyorsam. Batarya kullanımında üst sıralardaydı.

aFirewall programı hem msj hem çağrı engelleme programı.
+Quote Post
flowest
mesaj Aug 16 2013, 12:49:47 PM
İleti #1635

Advanced Member

Üye No.: 19,751

QUOTE(ledzep @ Aug 16 2013, 05:20:01 AM) *

DraStic DS Emulator şimdiye kadar gördüğüm en başarılı android destekli DS emulatörü. Performansı çok iyi, ayar, düzenleme seçenekleri geniş ve kullanışlı ve oyun kolu desteği de var.

3DS'imde oynamakta olduğum bazı oyunları denedim ve performans farkı yok, nerdeyse hiç sorun yaşamadım diyebilirim. Denediğim oyunlardan iki örnek:

- GTA ChinaTown Wars: sorunsuz

- Ninja Gaiden Dragon Sword: sorunsuz denebilir, sadece ilk bölümün sonundaki "Boss" ile dövüşürken kasma olur gibi oldu ve çoklu çekirdek desteğini çalıştırınca düzeldi.

Okuduğum yorumlara göre DS oyunlarının nerdeyse tamamını çalıştırıyor, istisnalar var tabiki ve %90'ın üzerinde de performans sorunsuz deniyor.

Uygulama paralı ve 8 dolar ücreti var ancak her kuruşuna değecek bir iş çıkarmışlar, yine de emin olup almak isteyen var ise demo sürümünü deneyip karar verebilir. Demo sürümünde kayıt etme ve hile kullanma yok.

Oyunları nereden temin ediyorsun ?
+Quote Post
138 Sayfa V « < 107 108 109 110 111 > » 
Konuya Cevap EkleYeni Konu Baslat
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

rss Basit Görünüm Şuan: 31st July 2014 - 05:19:09 AM