left DivX Sinema Forum logo_right

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Sinema Filmleri

> Genel Sohbet Odasında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

-Lütfen; "Posta kutuma şu geldi, paylaşayım" şeklinde başlık açmayınız, spam sayılabilecek elektronik postaları forumda paylaşmayınız...
Ve siyasi tartışmalardan kaçınınız...

- Dilimizde "dahi" anlamına gelen "de"nin ayrı yazılması gerekmektedir. Ayrıca dilimiz "w" ve "q" harflerini barındırmamaktadır. Bununla birlikte, "s" harfi süreksiz sert ünsüz değildir ve hiçbir durumda yumuşamaz, sonucunda "herkez" kullanımı hatalı bir kullanımdır. ( Bunları hepimiz biliyoruz, sadece hatırlatmak istedik. )

- "DiVXPlanet Genel Sohbet" odası "chat" odası değildir. Bu odada açılan konular diğer odalarımıza uymayan konulardır. Forum kuralları ve forum ilkeleri aynen bu oda için de geçerlidir. "chat" amaçlı olarak Yahoo, Hotmail, Google gibi içerik sağlayıcılarının "IM" araçları son derece işlevsel araçlardır.

- "Face'de şunu gördüm paylaşayım"."MySpace'imde bu var, bir bakın", "Face'de beni beğenin" tarzında sosyal içerik ortamlarındaki öğeleri bu oda altında paylaşmayınız.

Araç Muayenesi nerde yapılır?

Konuya Cevap EkleYeni Konu Baslat
left > Araç Muayenesi nerde yapılır?, Yardım seperator Ayarlar V right
Lilith
mesaj Apr 16 2006, 08:05:46 PM
İleti #1

"Oh Boy , I love being purple!"
Group Icon

Grup: Etkin Üye
Üye No.: 5,322

Arkadaşlar arabamın muayenesi gelmişte geçiyor bende bu işlerden hiç anlamıyorum. Bilen biri varsa yardım etsin. İstanbul anadolu yakasında araç muayenesi nerde ve nasıl yaptırabilirim? Yolu bilen varsa tarif ederse çok sevinirim.
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
kabus_kkk
mesaj Apr 17 2006, 01:33:49 AM
İleti #2

Kötüyüm ben kötüyüm, kötüyüm, kötüyüm...
Group Icon

Grup: Veteran
Nereden: From Hell...
Üye No.: 28,228

Ankara' da ikamet eden biri olarak sana sadece link vererek yardımcı olabilirim. Aşağıdaki linkte bazı muayene istasyonlarının adres ve tel noları var. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Araç Muayene İstasyonları
+Quote Post
Janus
mesaj Apr 17 2006, 04:23:56 AM
İleti #3

Kökü mâzîde âtî!
Group Icon

Grup: Root Admin
Nereden: Πτολεμαΐδα
Üye No.: 1,378

Bir muameleciye verin gitsin. Uğraşmaya değmez biggrin.gif
+Quote Post
catfather
mesaj Apr 17 2006, 05:29:50 AM
İleti #4

Member
Group Icon

Grup: Veteran
Üye No.: 17,155

bu arada egzoz muayene zamanını da kontrol et. o da geçmişse, önce onu ayarlattır (servisler yapıyor), trafik kitini ayarla (yoksa, bir arkadaşından temin edebilirsin sanırım), motor ve şasi numarasının okunabilecek kadar temiz olmasını sağla, farların, sinyallerin ve muhtelif lambalarının yanar durumda olmasına dikkat et, çekme halatı ve uyarı üçgeni bulundur ve yukarıda linki verilen yerlere git. ücreti 90 YTL kadar (ayrıca 15 YTL de egzoz pulu). yanında bolca zaman götür, ihtiyacın olacak. sabah erkenden veya boş olan öğleden sonrası saat 15 gibi git (izmirde tecrübe edilmiştir). önce muayene parasını öde, yoksa muayene kuyruğunu engellersin. kolay gelsin.
+Quote Post
umitkaraogl
mesaj Apr 17 2006, 05:40:33 AM
İleti #5

==Sci-Fi FAN==
Group Icon

Nereden: 14
Üye No.: 8,201

(Lilith @ Apr 16 2006, 02:05 PM) *

Arkadaşlar arabamın muayenesi gelmişte geçiyor bende bu işlerden hiç anlamıyorum. Bilen biri varsa yardım etsin. İstanbul anadolu yakasında araç muayenesi nerde ve nasıl yaptırabilirim? Yolu bilen varsa tarif ederse çok sevinirim.

E-5'e çıkacaksınız önce.. 2 Yer var Anadolu yakasında.. Hangisi yakınsa onu seçin. 1.si Göztepe Köprüsünün hemen yanında Göztepe Muayene İstasyonu, 2.si ise E-5 üzerinden Gebze istikametine Tuzla Muayene İstasyonu.. Ancak oralara gitmeden muayene harcı yatırmanız gerek.. Bunu da Motorlu Taşıtlar Vergi Dairesinde Yatırabilirsiniz..
Üye ForumdaProfiline GitÖM
+Quote Post
just717067
mesaj Apr 17 2006, 05:16:23 PM
İleti #6

Kahrolsun Bağzı Şeyler
Group Icon

Grup: Kıdemli Üye
Üye No.: 3,498

QUOTE(umitkaraogl @ Apr 16 2006, 11:40 PM) *

QUOTE(Lilith @ Apr 16 2006, 02:05 PM) *

E-5'e çıkacaksınız önce.. 2 Yer var Anadolu yakasında.. Hangisi yakınsa onu seçin. 1.si Göztepe Köprüsünün hemen yanında Göztepe Muayene İstasyonu, 2.si ise E-5 üzerinden Gebze istikametine Tuzla Muayene İstasyonu.. Ancak oralara gitmeden muayene harcı yatırmanız gerek.. Bunu da Motorlu Taşıtlar Vergi Dairesinde Yatırabilirsiniz..

+ oranın yakınlarında bir yerlerden egzos emisyon pulunuda almayı unutma. shake2.gif
+Quote Post
Lilith
mesaj Apr 18 2006, 01:59:53 AM
İleti #7

"Oh Boy , I love being purple!"
Group Icon

Üye No.: 5,322

Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler. Bir muameleci buldum hiç uğraşmıcam smile.gif
+Quote Post
Konuya Cevap EkleYeni Konu Baslat
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

rss Basit Görünüm Şuan: 1st October 2014 - 07:57:44 AM