left DivX Sinema Forum logo_right

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Sinema Filmleri

> Genel Sohbet Odasında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

-Lütfen; "Posta kutuma şu geldi, paylaşayım" şeklinde başlık açmayınız, spam sayılabilecek elektronik postaları forumda paylaşmayınız...
Ve siyasi tartışmalardan kaçınınız...

- Dilimizde "dahi" anlamına gelen "de"nin ayrı yazılması gerekmektedir. Ayrıca dilimiz "w" ve "q" harflerini barındırmamaktadır. Bununla birlikte, "s" harfi süreksiz sert ünsüz değildir ve hiçbir durumda yumuşamaz, sonucunda "herkez" kullanımı hatalı bir kullanımdır. ( Bunları hepimiz biliyoruz, sadece hatırlatmak istedik. )

- "DiVXPlanet Genel Sohbet" odası "chat" odası değildir. Bu odada açılan konular diğer odalarımıza uymayan konulardır. Forum kuralları ve forum ilkeleri aynen bu oda için de geçerlidir. "chat" amaçlı olarak Yahoo, Hotmail, Google gibi içerik sağlayıcılarının "IM" araçları son derece işlevsel araçlardır.

- "Face'de şunu gördüm paylaşayım"."MySpace'imde bu var, bir bakın", "Face'de beni beğenin" tarzında sosyal içerik ortamlarındaki öğeleri bu oda altında paylaşmayınız.

Televizyon Programlarına Seyirci Olarak Katılmak

2 Sayfa V  1 2 >  
Konuya Cevap EkleYeni Konu Baslat
left > Televizyon Programlarına Seyirci Olarak Katılmak seperator Ayarlar V right
ZeuS
mesaj Jan 14 2007, 08:02:37 PM
İleti #1

Master
Group Icon

Grup: Banned
Nereden: Ankara
Üye No.: 375

İnternette hiçbir bilgi verilmemiş. Popüler TV programlarına seyirci olarak katılmak için ne yapılması gerekiyor? Mesela Beyaz Show, Makina, Buzda Dans, Son Ütücü gibi programlara öncelik tanınabilir...
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
Albea
mesaj Jan 14 2007, 08:10:19 PM
İleti #2

Master
Group Icon

Nereden: İstanbul
Üye No.: 62,749

Bildiğim kadarıyla Beyaz ve Okan , üniversitelerin veya dersane gibi kurumların katılımına öncelik veriyorlar.
+Quote Post
exagnos
mesaj Jan 14 2007, 08:18:17 PM
İleti #3

Akademik
Group Icon

Grup: Etkin Üye
Nereden: Çanakkale
Üye No.: 9,260

Bu yazı bir fikir verebilir.
+Quote Post
KoalaX
mesaj Jan 14 2007, 08:21:23 PM
İleti #4

нỉℓαяу ∂υ₣₣ ℓσvєя
Group Icon

Nereden: Love City
Üye No.: 61,255

Birde gidip rezil olmak var. Hani seyirciler arasından bazen birisini seçiyorlar ya o bakımdan. biggrin.gif TV'den seyretmek yetiyor bana...
+Quote Post
alaturka
mesaj Jan 14 2007, 08:21:42 PM
İleti #5

Nereden nereye!
Group Icon

Grup: Kıdemli Üye
Nereden: Ötelerden
Üye No.: 4,668

QUOTE(exagnos @ Jan 14 2007, 08:18:17 PM) *

Bu yazı bir fikir verebilir.

Bende onu diyecektim. Program yapımcıları kendlerini riske atmamak için( protesto, alkışlamama. vb.) biraz para verip, seyircinin de profesyonelini istiyor. Bu yüzden bir kaç program dışında programda gerçek seyirci yok. Sabah kadın programlarınıza gidebilirsiniz tabi, eğer biraz poğaça ve böreğiniz varsa flaugh.gif
+Quote Post
ZeuS
mesaj Jan 14 2007, 08:26:35 PM
İleti #6

Master
Group Icon

Ben de öyle düşünmüştüm. Genelde okullarda falan düzenlenen organizasyonlarla katılabiliyorsunuz bu tür programlara. Bireysel olarak da katılma şansı olabileceğini düşünerek bu başlığı açmıştım. Ama sanırım yok smile.gif
+Quote Post
PlayMaker
mesaj Jan 14 2007, 08:27:06 PM
İleti #7

Master

Grup: Üyeler
Üye No.: 30,547

Beyaz Show,Makina için falan bi kaç ay öncesinden bilet gibi bişey ayırtmak gerekiyor sanırım,Makina nın sitesinde telefon numarası falan oluyor bunun için..Biz Makina ya gitmiştik 1.5 ay önce(üniversite olarak),organizasyonu düzenleyen arkadaş bileti aylar önceden ayırttık demişti good.gif

Bu ileti furkanboz tarafından Jan 14 2007, 08:28:09 PM yeniden düzenlenmiştir.
+Quote Post
priboi
mesaj Jan 14 2007, 08:34:03 PM
İleti #8

Member
**

Üye No.: 4,332

kardeşim okulla birlikte gitti geberdi.. ayakları kopmus minderde oturmaktan cok youldugecenin 5 de evdeydi stüdyoları cok uzaktı Allahtan sınıfca servis tutmuslardı.. vazgeçin bence bu sevdadan izleyin evinizden rahat rahat
+Quote Post
erainmania
mesaj Jan 14 2007, 08:37:02 PM
İleti #9

Hukukçu
**

Nereden: 36° - 42° kuzey 26° 45° doğu
Üye No.: 29,935

gidenlerin saatlerce bağdaş kurup oturduklarını ve program süresince tuvalete bile gidemediklerini duydum. en yakın arkadaşlarımın birçoğu gitti ve memnun dönen yoktu. hele ki okan bayülgen in saçma prorgramına gidenlerin hepsi pişmandı.

gidip de size nesne gibi davranılması da var. ansızın sizi kaldırıp saçmasapan sorular sorabilirler. bir de heyecanlanıp tuhaf davranışlar sergilemek var.

şahsen, yapımcılar paraları cukka ederken onlara nesne olmak istemem. bildiklerimden dolayı sizlere de gitmeyi önermem.
+Quote Post
KoalaX
mesaj Jan 14 2007, 08:38:48 PM
İleti #10

нỉℓαяу ∂υ₣₣ ℓσvєя
Group Icon

Zamanında bizde gidecektik grup olarak (BilgeAdam) ama ben gitmemiştim. Nedense bu tarz programları uzaktan izlemek bana göre en iyisi. Hem kalabalık ortamlardan pek hoşlanmıyorum hemde o tarz ortamlara birtürlü alışamadım yoksa arkadaşlarla falan bara gidiyorum genelde...
+Quote Post
ZeuS
mesaj Jan 14 2007, 08:40:57 PM
İleti #11

Master
Group Icon

Direk soğuttunuz beni olaydan ha oleyo2.gif Gerçi zaten gitmeyi düşünmüyordum ama hani olur ya, birgün kafama eser de ihtiyaç olur diye sorayım demiştim. Ben en iyisi tiyatroya gideyim smile.gif
+Quote Post
erainmania
mesaj Jan 14 2007, 08:44:03 PM
İleti #12

Hukukçu
**

Nereden: 36° - 42° kuzey 26° 45° doğu
Üye No.: 29,935

hah bak tiyatroya gidebilirsin:D geçenlerde Ankara'da gittiğim bir oyunda perde arasında seyircilere çorba bile dağıtmışlardı.

popülizme nesne olacağınıza, gidin tiyatroya çorbanızı için:D
+Quote Post
exagnos
mesaj Jan 14 2007, 08:44:06 PM
İleti #13

Akademik
Group Icon

Grup: Etkin Üye
Nereden: Çanakkale
Üye No.: 9,260

QUOTE(priboi @ Jan 14 2007, 08:34:03 PM) *

kardeşim okulla birlikte gitti geberdi.. ayakları kopmus minderde oturmaktan cok youldugecenin 5 de evdeydi stüdyoları cok uzaktı Allahtan sınıfca servis tutmuslardı.. vazgeçin bence bu sevdadan izleyin evinizden rahat rahat

Kardeşim, üniversitede okurken grup olarak Zaga'ya katılmıştı. O da bin pişman olmuştu. Sizin bir pişman olmanıza gerek yok. smile.gif

Bu ileti lostdream tarafından Jan 18 2007, 12:39:26 PM yeniden düzenlenmiştir.
+Quote Post
KoalaX
mesaj Jan 14 2007, 08:47:52 PM
İleti #14

нỉℓαяу ∂υ₣₣ ℓσvєя
Group Icon

QUOTE(ZeuS @ Jan 14 2007, 08:40:57 PM) *

Direk soğuttunuz beni olaydan ha oleyo2.gif Gerçi zaten gitmeyi düşünmüyordum ama hani olur ya, birgün kafama eser de ihtiyaç olur diye sorayım demiştim. Ben en iyisi tiyatroya gideyim smile.gif

Tiyatroya gitmek bu tarz programlara gitmekten daha doğru ve yerinde bir karar olur. En azından güzel bir kültürel faaliyet tiyatro. Yemişim Beyaz'ı ve Okan'ı. biggrin.gif
+Quote Post
afganaf
mesaj Jan 14 2007, 08:51:15 PM
İleti #15

a.k.a New Yorker™
Group Icon

Grup: Veteran
Nereden: Harlem, Manhattan
Üye No.: 16,523

Bireysel olarak davetiye alman biraz zor. Bir grupla gidebilirsin herhalde ancak. Geçen sene "Televizyon Makinası"na gitmiştim bende. Herkesin bir kere de olsa denemesi gerekir bence genç yaşında. TV'de izlemekten bir hayli farklı. Oldukça değişik bir ortam. O stüdyoda aslında arka planda neler döndüğünü görmek eğlenceli ve şaşırtıcı. Tabi en büyük sıkıntısı bahsi geçtiği gibi oturma ve tuvalet konusunda yaşnmakta. Eğer tribün tarzı olan yerdeyseniz pek sorun yok ama yerde oturuyorsanız işiniz zor. Program başlamadan yaklaşık 1 saat önce stüdyoya alınıyorsunuz (öncesinde stüdyoda önlerden yer kapabilmek için bir saat kadar da stüdyo dışında bekliyorsunuz tabi) ve program sonuna kadar reklam aralarında vs. stüdyodan dışarı çıkmanıza izin verilmiyor. Ortalama program süresini hesaba katarsanız 4.5-5 saat gibi süre stüdyoda kalıyorsunuz. Tuvalet ihtiyacı dayanılmaz olabiliyor. smile.gif
+Quote Post
2 Sayfa V  1 2 >
Konuya Cevap EkleYeni Konu Baslat
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

rss Basit Görünüm Şuan: 16th September 2014 - 09:25:24 AM