left DivX Sinema Forum logo_right

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Sinema Filmleri

Smart Media 2.5'' HDD Media Player bilgi...

Konuya Cevap EkleYeni Konu Baslat
left > Smart Media 2.5'' HDD Media Player bilgi... seperator Ayarlar V right
zsenucar
mesaj Sep 26 2007, 08:31:24 PM
İleti #1

Member
**

Grup: Üyeler
Nereden: İzmir
Üye No.: 57,069

ben bu cihazla ilgili bir sey sormak istiyorum.... elinde olup biigisi olan varsa...dual divx filmleride rahatlıkla izliyebiliyormuyuz... yani turkce veya baska bir dilde izleyebiliyormuyuz.. bir de izledigimiz divx filmin boyutu onemlimi.. mesela 2,5 gb bir avi dosyasını acabiliyormu.... bu konuda bilgi verirseniz sevinirim..
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
19791979
mesaj Oct 26 2007, 03:49:41 AM
İleti #2

Member
**

Üye No.: 22,034

QUOTE(zsenucar @ Sep 26 2007, 06:31:24 PM) *

ben bu cihazla ilgili bir sey sormak istiyorum.... elinde olup biigisi olan varsa...dual divx filmleride rahatlıkla izliyebiliyormuyuz... yani turkce veya baska bir dilde izleyebiliyormuyuz.. bir de izledigimiz divx filmin boyutu onemlimi.. mesela 2,5 gb bir avi dosyasını acabiliyormu.... bu konuda bilgi verirseniz sevinirim..

elimde 400 gb'lik smart media player var ve içine her boyutta film koyuyorum. ama nedense iki saatten uzun ve 2 gb'den büyük dosyaları okuyor ama filmi kesiyor iki saat dolunca onun için genellikle bu tür dosyaları bölerek içine atıyorum.çift dublaj filmleri izleyebiliyorsun ama eğer altyazılı izleyeceksen onun için film ile altyazının ismi aynı olmalı yoksa görmüyor. birde cihazı aldığında fat32 ile formatlamak gerektiği için 4 gb'den büyük tek dosyaları görmüyor ama eğer içine bir dvd filmi atarsan her bir vob dosyası 1024 mb olduğundan sorun çıkarmıyor ve kendisi sırayla okuyor.
+Quote Post
musty
mesaj Aug 9 2008, 01:36:06 PM
İleti #3

milli amele ©
**

Nereden: karşıyaka
Üye No.: 35,126

bende Trekstor marka 500 gb Hdd var alali 5 ay gibi oldu gayet memnunun su ana kadar bi sorun yasamadim kullandigim alet ve özellikleri merak edenler icin buradan bakabilirler

http://www.trekstor.de/de/products/detail_...id=17&cat=0

+Quote Post
Konuya Cevap EkleYeni Konu Baslat
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

rss Basit Görünüm Şuan: 1st October 2014 - 10:17:21 PM